Пудрове напилення брів

Пудрове напилення брів

Методика створення пудрових брів нагадує ефект напилення. Пігмент вдається нанести природно та м’яко, завдяки чому його складно відрізнити від декоративної косметики. Зрештою, брови виглядають, як після нанесення денного макіяжу.

Ефект напилення створюється за рахунок піксельного розтушовування спеціального пігменту у верхніх шарах шкіри. Результат виходить натуральним — адже це не класичний татуаж, а створення більш природного образу: чіткі контури відсутні, додається легкість і поверхневість. Такий візуальний ефект досягається за рахунок точкового, а саме піксельного, нанесення фарби, яка розпилюється найдрібнішими крапельками спеціальним апратом. Це надає легку, матову тінь натурального кольору.

Ефект натуральності створюється за рахунок того, що нанесення пігменту досягає невеликої глибини. Результат тішитиме вас протягом року або навіть двох, залежно від особливостей вашої шкіри.

За допомогою цієї техніки можна створити бажаний колір брів, ущільнити його, зробити насиченішим або ж, навпаки, пом’якшити. За принципом нанесення тіньовий татуаж нагадує техніку розтушовування.

В роботі використовуються пігменти кращих світових виробників.

Тривалість першої процедури 3 години, тривалість другої 2 год. Корекція проводиться через 1-1.5 міс.

Корекція проводиться через 1-1.5 міс.

Процедури:

Відмітьте бажані процедури та натисніть "Онлайн запис"