Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

10 ознак про те, що вже час ретельніше дбати про свою шкіру

Старіння людини, як і старіння інших організмів – це біологічний процес поступової деградації клітин і тканин тіла людини та наслідки цього процесу.
Старінням та боротьбою з ним переймалися у всі часи та всі народи. Проте галузь, яка може похвалитися певними здобутками, – це косметологія. То ж не варто ігнорувати її можливості.

Типи старіння шкіри

Старіння шкіри ділиться на 2 типи:

 1. Хроностаріння (внутрішнє)
 2. Фотостаріння (внаслідок впливу зовнішніх чинників).

Обидва типи старіння шкіри мають свої причини. Хроностаріння є наслідком зниження функцій статевих залоз, стоншення епідермісу (зовнішнього шару), гіперпігментації, зменшення кількості клітин Лангерганса (клітин, що відповідають за імунітет) і лімфоцитів, зниження вологи у м`язевих волокнах.

Серед причин фотостаріння – дія ультрафіолотового проміння, дія вільних радикалів, ущільнення рогового шару, загальна дегідратація.

Проблеми шкіри і їх вирішення

Надмірна сухість і некомфортні відчуття на шкірі виникають як наслідок зниження статевих гормонів призводить до сповільненого поділу клітини шкіри, до зменшення саловиділення, стоншення епідермального бар’єру.

 

 • Вирішення даної проблеми шкіри полягає у використані засобів, що містять біофлавоноїди ( соєві, бобові) – речовини, що мають будову схожу на жіночі статеві гормони. Варто проводити загальну корекцію гормонального фону за допомогою засобів, які призначають у період менопаузи, що значно покращує стан шкіри і сповільнює її старіння.

 

Виражені глибокі зморшки і густа сітка дрібних є наслідком вікового стоншення епідермісу.

 

 • Дану проблему можна побороти різними видами хімічних пілінгів, комбінацій з мезотерапією чи біоревіталізацією. Заповнити зморшки і зменшити їх глибину можна такою процедурою як контурна пластика обличчя.

 

Поява на обличчі різного кольору плям або як називають в косметології – гіперпігментація.

 

 • Гіперпігментація виникає як наслідок того, що меланоцити гинуть і нерівномірно розташовуються у базальному шарі. Тому за правило слід взяти використання крему з SPF на день. Також можна пройти процедури відбілення, мезотерапії і пілінгів у осіньо-зимовий період.

 

Підвищена реактивність шкіри, чутливість розвиваються внаслідок зменшення кількості клітин Лангерганса і лімфоцитів.

 

 • Відновлення захисних властивостей шкіри можливе при використані препаратів, які містять вітаміни С, А, К, фолієву кислоту і антиоксиданти. Вирішать проблему найефетивніші косметологічні процедури мезотерапії з гіалуроновою кислотою, пептидами, кальцієм і вітаміном С.

 

Зниження вологи у м’язевих волокнах призводить до втрати тонусу і тургору шкірних покривів.

 

 • Тому слід активно робити зволожуючі процедури ін’єкційної косметології, вводити препарати гіалуронової кислоти.

 

Різка втрата чітких контурів обличчя, посилення глибини зморшок – це дія ультрафіолетового проміння, яка приводить до ушкодження молекул води, ДНК і білків дерми, внаслідок того відбувається порушення структури колагенових і еластинових волокон.

 

 • Контурна пластика обличчя, векторний ліфтинг, процедура ботулінотерапіії чудово усувають дані косметологічні недоліки. Вільні радикали викликають порушення імунного захисту клітин, що може давати навіть мутацію. Протидіяти їх впливові можна за допомогою антиоксидантів ззовні і всередину.

 

З іншої сторони, постійна дія УФ-променів сприяє захисному розростанню епідермісу – це призводить до ущільнення через порушеня кератинізації так званий гіперкератоз.

 

 • Ущільнення епідермісу усувається за допомогою пілінгів і шліфувань. Вирішити загальну дегідратацію, яка виникає як наслідок надмірного випаровування води, що характерно для шкіри після 40 років, можна шляхом біоревіталізації, не забуваючи і про поповнення організму водою зі середини, вживаючи щоденно до 2 літрів рідини.

 

Довірте себе у руки професіонала і людини з спеціальною освітою і знаннями, яка грамотно зможе вирішити проблеми, з якими зустрілась ваша шкіра.

Спасибо! Данные успешно отправлены.