Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Міфи і правда про гіалуронову кислоту

Якщо коротко відповісти на питання що таке гіалуронова кислота, то – це молекула глікозаміноглікану, яка входить до складу епітеліальної, нервової та сполучної тканини. Простіше кажучи, вона заповнює міжклітинний простір і захищає клітини від зовнішніх пошкоджень. Є важливим компонентом будови шкіри. У людському тілі її приблизно 15 г (у дорослої людини вагою 70 кг).

 

Гіалуронова кислота – користь для організму

 

Гіалуронова кислота має властивість затримувати вологу в шкірі, вона сприяє синтезу колагену й еластину, завдяки чому покращує зовнішній вигляд шкіри.

 

Є кілька станів, у яких перебуває гіалуронова кислота в організмі людини: у формі гелю (склоподібне тіло очей, хрящова тканина), у рідкій формі (у слині, синовіальній та спинномозковій рідині), у твердій формі (у складі кісткової тканини).

 

Основні функції, завдяки яким гіалуронова кислота приносить користь організму:

  1. Сприятливо впливає на водний баланс клітин шкіри.
  2. Сприяє підвищенню тонусу шкіри та її пружності.
  3. Сприяє зменшенню кількості зморшок.
  4. Здійснює транспорт кисню і поживних речовин в осередки запалень, регенерує шкіру.
  5. Впливає на здоров’я суглобів та очей.
  6. Живить волосся, запобігаючи ламкості та сухості шкіри голови.
  7. Активує клітини фібробласти, які продукують колаген та еластин.

З часом людський організм виробляє гіалуронову кислоту дедалі менше, це залежить не лише від віку, а й від впливу ультрафіолетових променів типу А та Б. Через це відбувається зменшення її синтезу та пошкодження шкіри. Ще одним важливим фактором є гіалуронідаза – фермент, який розщеплює гіалуронову кислоту (цей процес відбувається постійно). Більша частина гіалуронової кислоти в організмі розпадається і відновлюється протягом доби. Так само від впливу незбалансованого харчування, шкідливих звичок (куріння, алкоголь), нестабільного психоемоційного стану відбувається зменшення її вироблення.

 

Гіалуронова кислота в косметології OSA

 

Поповнити дефіцит гіалуронової кислоти в організмі людини, щоб був максимально швидкий ефект можна за допомогою ін’єкцій. І тут виникає найчастіше питання – чи це безпечно?

 

Усі сучасні препарати засновані на гіалуроновій кислоті, яка, на відміну від синтетичних наповнювачів, які були в минулому, споріднена зі шкірою і повністю розсмоктується з плином часу.

 

Незважаючи на те, що гіалуронову кислоту для ін’єкцій отримують штучним шляхом, вона повністю ідентична тій, що виробляє організм людини. Саме тому дані препарати не спричиняють алергію і мають статус нешкідливих косметологічних засобів.

 

Гіалуронова кислота в косметології використовується лише від сертифікованих виробників, на кожну коробку з препаратом є свій сертифікат якості. Пацієнт може запитати про наявність сертифікатів на кожен препарат, перед процедурою. На кожній коробці кожного препарату є стікер із серією і номером. Він вклеюється в амбулаторну карту пацієнта, для того можна було прослідкувати коли і який препарат був йому введений. Препарати наша клініка купує у фірм, які мають відповідні ліцензії та сертифікати, тому ми використовуємо тільки перевірені препарати у своїй практиці.

 

Отже, вище перелічені факти показують, що ін’єкції гіалуронової кислоти є повністю безпечні, лише слід вибрати заклад і лікаря, якому ви довіряєте.

Спасибо! Данные успешно отправлены.