Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Навчання на косметолога в Польщі

Отримайте диплом Європейського зразка

Курси косметолога в Польщі


Протягом останнього особливо престижно здобути освіту за професією лікар косметолог. Навчання в Польщі - це ще й додаткова перевага.

Навчання на косметолога в Польщі проводиться у місті Перемишль, що дає можливість швидкого і зручного добирання: поїзд, автомобіль, автобус, піший перехід.

Допомога при пошуку житла під час навчання: співпрацюємо з готелями та хостелами з бюджетною ціновою політикою.

Курси ін'єкційної і базової косметології


Переваги навчання на косметолога в Польщі:
• Заочна форма навчання терміном два роки.
• Навчання проводиться два рази на місяць по вихідних: субота, неділя, що дає можливість поєднати навчання і роботу.
• Можливе працевлаштування після пів року курсів: студенти, які мають бажання працювати і здобувати практику паралельно з навчанням, отримують сприяння в пошуку роботи.
• Одержання європейського диплому косметолога, що дає можливість працювати у країнах ЄС, знаючи мову країни, у якій ви плануєте працювати, даний диплом є дійсним і дає можливість для працевлаштування.
• Сприяння у працевлаштуванні: кращі студенти забезпечуються роботою.
• Навчання проводиться на косметиці провідних брендів, що дає можливість отримувати позитивний досвід у підборі косметологічних засобів для майбутньої роботи.

Розвивайся і здобувай професію разом з

OLGA SUDNYK ACADEMY OF BEAUTY

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ
9000 грн.
Спасибо! Данные успешно отправлены.