Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Курси ін’єкційної косметології


Курси ін’єкційної косметології включають у себе основні напрямки: контурна пластика, ботулінотерапія, мезотерапія, біоревіталізація.

Володіючи даними процедурами косметолог зможе розширити спектр своїх послуг і залучити нових пацієнтів.

Навчання складається з теоретичної частини, де ми детально вивчаємо анатомічні і фізіологічні особливості кожної ін’єкційної процедури, розглядаємо покази, протипокази, ефекти від кожної процедури, ускладнення і робота з ускладненнями. Розглядаємо усі препарати на ринку, які найчастіше застосовуються у ін’єкційних процедурах.

Ботокс мезотерапія збільшення губ


Навчання ін’єкційній косметології проводиться лише на косметиці провідних виробників, які мають відповідні сертифікати якості. В роботі використовуємо лише кращі світові марки.

Процес навчання включає теорію і практику. Навчальною літературою, матеріалами, косметикою, моделями для навчання забезпечуємо. Курс ін’єкційна косметологія лише для лікарів.

Olga Sudnyk Academy of Beauty –косметологія нового покоління.

Спасибо! Данные успешно отправлены.