Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Курси косметолога Львів


Професія косметолог – впевнено посідає провідне місце у сфері краси. Вона поєднує у собі естетику і медицину.

Даний напрямок стрімко розвивається і набуває все більшої популярності.

Косметолог – спеціаліст, який знає як зберегти молодість шкіри та усунути усі естетичні недоліки.

Наші курси косметолога розробленні для людей із середньою або повною медичною освітою.

На курсах косметології ви навчитесь діагностувати різні естетичні недоліки шкіри, підбирати методи корекції для їх усунення.

Ботокс Мезотерапія Збільшення губ


На наших курсах косметолога у м. Львів ми навчаємо усіх основних процедур зі сфери косметології і пропонуємо наступні навчання: курси ботулінотерапії, курси контурної пластики, курси мезотерапії і біоіревіталізації, курси базової косметології, курси депіляції.

Пройшовши навчання ви оволодієте навичками ін’єкційної і естетичної косметології. Ви навчитесь складати план лікування поєднуючи різні напрямки косметології. Ми вивчаємо покази, протипокази, ефект від кожної процедури. Вчимось правильно підбирати домашній догляд.

По закінченню базових курсів ми пропонуємо підвищення кваліфікації з усіх напрямків ін’єкційної і естетичної косметології.

Також ми пропонуємо навчання у ЄС на косметолога.

Olga Sudnyk Academy of Beauty- косметологія нового покоління.

Спасибо! Данные успешно отправлены.