Лікування випадіння волосся

Лікування випадіння волосся

Ваше волосся може бути прекрасним у будь-якому віці і у будь-який сезон.

Мільйони жінок з усього світу страждають від зменшення кількості волосся. Це часто буває наслідком зниження рівнів гормонів, зокрема, естрогену, який захищає корені волосся від впливу чоловічого гормону тестостерону.

До 40 років рівень естрогену знижується, а тестостерону збільшується. Це може привести до небажаних наслідків: волосся потоншується, передчасно випадає, починає проглядатися шкіра голови.

Для багатьох жінок, які стикнулися з даною проблемою, з’явилась надія. Відділ досліджень інституту Dr.Kurt Wollf спільно з дерматологами одного з університетів Німеччини розробили фітокомплекс, попереджаючий негативний вплив тестостерону на корені волосся.

Запатентована формула отримала назву Plantur 39, в основу якої увійшов кофеїн і активні фітокомпоненти, попереджаючи негативний вплив тестостерону і зберігаючи ріст волосся в період менопаузи. Вітаміни і мінерали у складі засобів укріплюють захисні властивості волосся і живлять його корінь поживними речовинами. Інші складові препаратів покращують стан шкіри голови і відновлюють здорову довжину волосся.

Аналогічна проблема і у чоловіків. Багато тестостерону – добре для чоловіка, але згубно для його волосся. Тестостерон діє на коріння волосся і призводить до передчасного випадіння, так починається облисіння. Для вирішення проблеми розроблена чоловіча лінія Alpecin.

Для лікування і профілактики випадіння волосся широко застосовується процедура мезотерапії- введення препаратів на основі вітамінів, факторів росту.

Курс 4-12 процедур 1 раз в тиждень. Можна повторювати 2 рази в рік.

Процедури:

Відмітьте бажані процедури та натисніть "Онлайн запис"