Курси пудрового напилення брів

Курси пудрового напилення брів

Сьогодні у переліку послуг багатьох салонів краси з’явилася нова процедура – пудрове напилення брів.

Ефект напилення створюється за рахунок піксельного розтушовування спеціального пігменту у верхніх шарах шкіри. Результат виходить натуральним, адже це – не класичний татуаж, а створення більш природного образу: чіткі контури відсутні, додається легкість і поверхневість. Такий візуальний ефект досягається за рахунок точкового, а саме – піксельного нанесення фарби, яка розпилюється найдрібнішими крапельками спеціальним апаратом. Це створює легку, матову тінь натурального кольору. Методика створення пудрових брів нагадує ефект напилення. Пігмент вдається нанести природно та м’яко, завдяки чому його складно відрізнити від декоративної косметики. Зрештою, брови виглядають, як після нанесення денного макіяжу.

Ефект натуральності створюється за рахунок того, що нанесення пігменту досягає невеликої глибини. Результат тішитиме вас протягом року або навіть двох, залежно від особливостей вашої шкіри.

За допомогою цієї техніки можна створити бажаний колір брів, ущільнити його, зробити насиченішим або ж, навпаки, пом’якшити. За принципом нанесення тіньовий татуаж нагадує техніку розтушовування.

Базове навчання на курсі пудрове напилення брів – це курс для тих, хто хоче освоїти нову і цікаву професію. Навчання проходить у індивідуальному порядку з одним студентом. Після курсу ви освоїте фундаментальні основи пудрового напилення брів. Після проходження навчання ви отримуєте цінну інформаційну підтримку та сертифікат міжнародного зразка.

Базове навчання на курсі плазмотерапії – це курс для тих, хто хоче розширити спектр лікувальних косметичних процедур. Навчання проходить у індивідуальному порядку з одним студентом. Після курсу ви опануєте фундаментальні основи плазмоліфтингу і оволодієте навичками для роботи. Після проходження навчання ви отримуєте цінну інформаційну підтримку та сертифікат міжнародного зразка.

Термін навчання – 1 день.

Теоретична частина:
  • Що таке пудрове напилення брів. Основні відмінності від татуажу.
  • Підбір апарату і розхідних матеріалів для процедури.
  • Колористика і візажистика.
  • Переваги і недоліки пудрового напилення брів.
  • Покази і протипоказання до процедури.
  • Підготовка до процедури і догляд за бровами після процедури.
  • Організація робочого місця.
Практична частина:
  • Робота з бровами