Курси плазмотерапії

Курси плазмотерапії

Плазмотерапія – це інноваційна лікувально-омолоджуюча ін’єкційна процедура, яка передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта.

Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, які відповідають не лише за згортання крові, а також за регенерацію і ріст молодої тканини. В основі проведення даної процедури знаходиться ефект плазми, до складу якої входить велика кількість тромбоцитів. Вводиться вона за допомогою ін’єкцій безпосередньо в проблемні місця для усунення низки естетичних дефектів. У результаті починається процес природного омолодження клітин завдяки активізації власних резервів організму.

Плазмоліфтінг допомагає прискорити процес оновлення клітин, отже, відбувається більш посилений метаболізм і регенерація. Ця процедура є повністю безпечною, адже відбувається безконтактна передача енергії тепла. В результаті того, що під час плазмоліфтинга буде використовуватися плазма самого пацієнта, ймовірність відторгнення і зараження зводиться до нуля.

З’являється можливість впливу безпосередньо на глибокі шари епідермісу, при цьому повністю зберігається зовнішній шар, який виконує роль природного покриву, прискорюється відновлення нової шкіри.

Під час плазмоліфтингу відбувається підвищення еластичності і текстури шкірного покриву, при цьому отримані результати зберігаються протягом року. Здійснюється вплив і на глибокі зморшки, завдяки чому вони швидко розгладжуються. Значно покращується колір шкіри, зменшуються зморшки і рубці.

Базове навчання на курсі плазмотерапії – це курс для тих, хто хоче розширити спектр лікувальних косметичних процедур. Навчання проходить у індивідуальному порядку з одним студентом. Після курсу ви опануєте фундаментальні основи плазмоліфтингу і оволодієте навичками для роботи. Після проходження навчання ви отримуєте цінну інформаційну підтримку та сертифікат міжнародного зразка.

Термін навчання – 1 день.

Теоретична частина:
  • що таке плазмотерапія. Основні відмінності від інших ін’єкційних методик.
  • підбір устаткування і розхідних матеріалів для процедури.
  • переваги і недоліки плазмотерапії.
  • покази і протипоказання до процедури.
  • підготовка до процедури і догляд після процедури.
  • організація робочого місця
Практична частина:
  • робота з волосистою частиною голови