Курси депіляції

Курси депіляції

Курси депіляції – чудова пропозиція як для практикуючих майстрів індустрії краси, так і для людей, які шукають роботу, що буде цікавою і перспективною. Дані послуги дають можливість розширення спектру послуг, адже депіляція – це та процедура, яка набирає великої популярності серед прекрасної половини людства і не лише. Володіючи навичками воскової і цукрової депіляцій, ви знайдете багато нових і цікавих клієнтів. Адже у сучасному світі видалення зайвого волосся на тілі стало природним. Більшість жінок ставляться до такої процедури як до повсякденної та гігієнічно необхідної.

Методів видалення волосся багато, проте, на жаль, більшість з них асоціюються з болем. І справді, найчастіше при записі на першу процедуру депіляції я чую: «Чи це боляче?». Відразу ж хочу наголосити, що більшість клієнток, спробувавши процедуру у висококваліфікованого спеціаліста одного разу, далі без вагань записуються знов. Адже депіляцію слід розглядати як процедуру краси, яка дарує відчуття комфорту у будь-якій ситуації, тіло стає ідеально гладким і розкішним без подразнень. Після наших курсів ви отримуєте хороші навички, 100% практики і одразу зможете приступати до роботи.

Останім часом популярності набирають методи депіляції, які будуть давати триваліший результат, тому на курсах вивчаємо популярні види депіляції: воском – ваксинг і цукром – шугаринг. Важливим при виборі депіляції є врахування індивідуальних особливостей оволосіння: структури волосся, густини, щільності, чутливості шкіри. Дані методи підходять для усіх ділянок тіла: верхня губа, руки, ноги, бікіні, підпашки. А головне – це дає можливість завжди бути впевненою у собі чи то в офісі на роботі у спідниці, чи на пляжі у купальнику.

Навчання з воскової депіляції проходить на продукції фірми Depilflax (Італія) – це віск на основі соснової смоли з додаванням натуральних масел, також практикуємося на восках і засобах фірми Italwax (Італія) і Depileve (Іспанія). На моделях відпрацьовуємо усі зони: ноги, руки, бікіні, підпашки, обличчя.

Навчання проводиться на засобах провідних виробників цукрової пасти. На моделях відпрацьовуємо усі зони: ноги, руки, бікіні, підпашки, обличчя.

Отже, без вагань пробуйте, вибір за вами! Навчатись завжди цікаво.

Термін навчання 2 дні.

Програма навчання складається з теоретичної та практичної частин.

Теоретична частина:
  • волосся,
  • будова і фази росту,
  • причини надмірного оволосіння,
  • види і методи депіляції,
  • покази і протипоказання до депіляції,
  • передпроцедурна підготовка шкіри,
  • правила догляду за шкірою після епіляції та попередження можливих ускладнень,
  • препарати та розхідні матеріали при депіляціях
Практична частина:
  • робота з різними зонами: руки, ноги, підпашки, бікіні, вуса, глітер – тату(візерунки)