Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Воскова депіляція

Усунення зайвого волосся за допомогою воску

Воскова депіляція у Львові


Депіляція воском або ваксинг - це косметологічна процедура, спрямована на видалення небажаного волосся на різних ділянках тіла людини для досягнення естетичного ефекту. Депіляція з воском дуже популярна, адже не має сезонних обмежень. Процедура абсолютно безпечна та практично безболісна, заснована на індивідуальному підході до кожного клієнта.

Воскова депіляція - усунення зайвого волосся на будь-якій ділянці тіла за допомогою воску. Результат від процедури триває 2-3 тижні, після процедури відростає незначна кількість волосся, яке стає тонким і слабким і практично не помітним.

Ефект від процедури депіляції: волосся повільно відростає 2-3 тижні, по структурі волосся стає тонке, слабке, негусте, менш помітне.

Особливості процедури депіляції воском


Існує три різновиди воску: теплий віск, гарячий віск та віск в касетах. Гарячий віск для депіляції використовується для видалення зайвого волосся в пахвових зонах, а також в зоні бікіні, тобто в особливо чутливих зонах. Теплий віск підходить для видалення волосся на всьому тілі

Покази: зайве оволосіння.

Протипокази: дерматологічні, алергічні, запальні захворювання шкіри, герпес, висока температура, варикоз, вагітність (відносний протипоказ).

Рекомендації після процедури: протягом 48 годин, слід уникати скрабування шкіри та, протягом 24 годин - прийняття сонячних ванн, в тому числі й солярію. Використовуйте спеціальні засоби після депіляції до моменту зникнення неприємних відчуттів.

Процедура проводиться на косметиці провідних косметичних марок Italwax (Італія), Starpіl.

Курс процедур підбирається індивідуально

  • Рекомендовано – 1 процедура на 3-4 тижні.

Тривалість процеудури в залежності від зони від 15 хв до 1 год.

Ціни

Руки
350 грн
Ноги до колін
350 грн
Ноги повністю
500 грн
Пахи
280 грн
Бікіні класичне
400 грн
Бікіні повне
500 грн
Обличчя
150 грн
Сідниці
200 грн
Живіт
200 грн
Спина
400 грн
Натисніть кнопку «Записатись» та відмітьте бажані процедури

Воскова депіляція Львів. Усунення зайвого волосся за допомогою воску

Спасибо! Данные успешно отправлены.