Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Трихологія

Здорове і доглянуте волосся

Кваліфікований трихолог у м. Львів


Випадіння волосся – одна з найбільш поширених косметичних проблем.

Серед причин виділяють: дефіцит білків у раціоні, спадковість, гормональні зміни в організмі, стрес. Також даний стан зустрічається після вагітності і в період лактації.

Звернувшись до нас ви отримаєте кваліфіковану допомогу лікаря трихолога для вирішення таких патологій як: випадіння волосся, пошкоджене волосся.

Лікар трихолог допоможе підібрати професійний догляд для волосся: маски, шампуні, олійки фірми Davines. Багаторічний досвід і інноваційний підхід дають чудові результати відновлення і лікування волосся.

Консультація у спеціаліста


Первинна консультація включає у себе огляд, оцінку стану пацієнта, скерування на відповідні обстеження та аналізи при потребі, призначення лікування.

Повторна консультація лікаря трихолога призначається для визначення результатів лікування, внесення корективів щодо обстежень чи лікування, що забезпечує супровід спеціаліста протягом усього ходу лікувального процесу.

Проводиться консультація дорослих і дітей

Тривалість консультації до 30 хв

Ціни

Первинна консультація
700 грн
Повторна консултьтація
350 грн
Натисніть кнопку «Записатись» та відмітьте бажані процедури

Трихологія Львів. Боротьба з випадінням волосся, лупою, себореєю

Спасибо! Данные успешно отправлены.