Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Дерматологія

Здорова і доглянута шкіра обличчя і тіла

Дерматолог Львів


Дерматолог - спеціаліст, який працює у сфері, що вивчає будову і функціонування шкіри, волосся, нігтів і інших придатків, методи їх лікування і запобігання різним патологічним процесам.

Оскільки шкіра - найбільший орган тіла людини, то і захворювання шкіри зустрічаються дуже часто.

Звернувшись до нас ви отримаєте кваліфіковану допомогу кваліфікованого фахівця для вирішення таких проблем як: акне, розацеа, купероз, еритроз, чутлива шкіра.

Дерматолог з багаторічним досвідом


На консультації лікар допоможе підібрати домашній догляд провідних марок: ZO Skin Health Obagi, Medik8, IS Clinical та інших. Також лікар складає програму лікування з професійних процедур індивідуально під вас, враховуючи потреби вашої шкіри.

Первинна консультація включає у себе огляд та оцінку стану пацієнта, скерування на відповідні обстеження і аналізи та при потребі, призначення курсу лікування.

Повторна консультація призначається для визначення результатів лікування, внесення коректив щодо обстежень чи лікування, що забезпечує супровід спеціаліста протягом усього ходу лікувального процесу.

Проводиться консультація дорослих і дітей

Тривалість консультації до 30 хв

Ціни

Первинна консультація
700 грн
Повторна консултьтація
350 грн
Натисніть кнопку «Записатись» та відмітьте бажані процедури
Спасибо! Данные успешно отправлены.