Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Косметологія тіла


Косметологія тіла – наш косметологічний центр пропонує широкий спектр послуг по догляду за тілом, обличчям і волоссям для вирішення ряду естетичних недоліків на шкірі.

Дані процедури включають у себе : депіляцію воском і цукром, консультації дерматолога і трихолога, а також можливість призначення домашнього догляду за шкірою обличчя і тіла провідних світових марок: Medik8, ZO Skin Health Obagi, IS Clinical, Hydropeptide, Davines.

Догляд за шкірою у косметолога


Наші спеціалісти підберуть засоби і дадуть вам рекомендації, враховуючи усі ваші побажання і індивідуальні потреби вашої шкіри. Засоби, які використовуються під час процедур і призначаються для домашнього використання мають усі необхідні сертифікати якості і відповідності. На консультації ви отримаєте детальну програму догляду за вашою шкірою, яка буде складатись з домашніх засобів і курсу професійних процедур.

Консультацію з підбору домашнього догляду проводить лікар дерматолог

Olga Sudnyk Academy of Beauty - косметологія нового покоління.

Спасибо! Данные успешно отправлены.