Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 116

Пудрове напилення брів

Ваші брови окраса вашого обличчя
Методика створення пудрових брів і губ нагадує ефект напилення. Пігмент вдається нанести природно та м'яко, завдяки чому його складно відрізнити від декоративної косметики. Зрештою, брови і губи виглядають, як після нанесення денного макіяжу.

Ефект напилення створюється за рахунок піксельного розтушовування спеціального пігменту у верхніх шарах шкіри. Результат виходить натуральним — адже це не класичний татуаж, а створення більш природного образу: чіткі контури відсутні, додається легкість і поверхневість. Такий візуальний ефект досягається за рахунок точкового, а саме піксельного, нанесення фарби, яка розпилюється найдрібнішими крапельками спеціальним апратом. Це надає легку, матову тінь натурального кольору.
Ефект натуральності створюється за рахунок того, що нанесення пігменту досягає невеликої глибини. Результат тішитиме вас протягом року або навіть двох, залежно від особливостей вашої шкіри.

За допомогою цієї техніки можна створити бажаний колір, ущільнити його, зробити насиченішим або ж, навпаки, пом'якшити. За принципом нанесення тіньовий татуаж нагадує техніку розтушовування.

В роботі використовуються пігменти кращих світових виробників.

Тривалість процедури пудрового напилення брів

  • Перша процедура – до 3 год.
  • Друга процедура – до 2 год.

Корекція проводиться через 1/1.5 міс.

Ціни

Перша процедура
2800 грн
Друга процедура
1600 грн
Натисніть кнопку «Записатись» та відмітьте бажані процедури

Пудрове напилення брів. Піксельне нанесення фарби — Львів

Спасибо! Данные успешно отправлены.