Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Чистка обличчя

Ультразвукова, комбінована, механічна, атравматична

Чистка обличчя Львів


Чистка обличчя – одна з найбільш популярних косметологічних процедур і знайомство з косметологом починається саме неї. Серед різновидів чисток виділяють: ультразвукову, комбіновану, механічну, атравматичну. Тип процедури, яка підійде для вашого типу шкіри та вирішить косметичні потреби вашої обирає косметолог на консультації. У нас індивідуальний підхід до кожного пацієнта і при виборі процедури враховані усі ваші побажання.

Ефект від процедури чистки обличчя: очищення пор від продуктів обміну і зайвого шкірного сала, від комедонів, міліумів, зменшення блиску шкіри, нормалізація саловиділення, очищення від рогових клітин, вирівнення кольору і рельєфу шкіри, оздоровлення шкіри. Звичайно, що чудовим доповненням до процедури буде правильно підібраний домашній догляд, який для вас також підберемо.

Чистка: Ультразвукова Комбінована Механічна


Покази: будь-який тип шкіри без вікових обмежень, тьмяний колір шкіри, комедони, жирний блиск шкіри, ороговіння, схильність до запальних елементів.

Протипокази: дерматологічні, алергічні, запальні захворювання шкіри, герпес, висока температура, вагітність (для деяких видів чисток).

Процедура проводиться на косметиці провідних косметичних марок Medik8 (Англія), Obagi (США), IS Clinical (США), Dr. Spiller (Німеччина), Gerard's (Італія).

Ми використовуємо лише сертифіковану косметику.

Наші косметологи усі з медичною освітою.

Olga Sudyk Academy of Beauty – косметологія нового покоління.

Курс процедур підбирається індивідуально, рекомендовано для різних типів шкіри:

  • Жирна, комбінована шкіра – 1 раз на 1-1.5 місяць
  • Нормальна, суха – 1 раз на 2 місяці

Тривалість процедури в залежності від складності до 2 год.

Ціни

Чистка обличчя
1100 грн
Лікувальна чистка
1300 грн
Чистка в поєднанні з пілінгом
1400 грн
Чистка спини
1300 грн
Натисніть кнопку «Записатись» та відмітьте бажані процедури

Ультразвукова, комбінована, механічна, атравматична чистка обличчя у м. Львів

Спасибо! Данные успешно отправлены.