Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Збільшення губ

Соковиті і спокусливі губи

Збільшення губ Львів


Контурна пластика - сучасний і ефективний метод у боротьбі з недоліками пов'язаними з естетичними дефектами: недостатній об'єм губ, надмірна сухість, вираженні опущені кутики рота.

Препарати, які використовуються у процедурі збільшення губ створенні на основі гіалуронової кислоти і є максимально безпечні у застосуванні. Вони володіють зволожуючою дією, відновлюють внутрішнє середовище і міжклітинний матрикс, що приводить до безпечного і швидкого вирішення вищеперелічених дефектів.

Ефект від процедури: виправлення косметичних дефектів, моделювання і збільшення форми, зволоження, зменшення проявів зморшок навколо рота, підіймання кутиків рота.

Особливості процедури збільшення губ


Покази: корекція вікових змін, об'ємне моделювання форми, опущення кутиків.
Протипокази: дерматологічні, алергічні, запальні захворювання шкіри в ділянці процедур, захворювання ЦНС, захворювання крові пов'язанні із порушенням згортанням крові, вагітність, лактація.

Препарати, що застосовуються під час роботи філери Saypha Filler Croma (Австрія), Juvederm (США).

Тривалість процедури збільшення губ

Тривалість процедури до 1 год

Ціни

Saypha Filler Croma 1 мл
4900 грн
Saypha Volume Croma 1 мл
5300 грн
Juvederm Smile 0.55 мл
5100 грн
Juvederm Ultra 2 1 мл
5100 грн
Juvederm Ultra 3 1 мл
5800 грн
Teoxane Kiss 0.7 мл
5800 грн
Натисніть кнопку «Записатись» та відмітьте бажані процедури
Спасибо! Данные успешно отправлены.