Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 162

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/olgasudn/olgasudnyk.com/www/wp-content/themes/bst-master/includes/header.php on line 194

Косметолог Львів


Косметологія – як галузь естетичної медицини останніми роками стрімко розвивається. І сучасні процедури дають можливість вирішити ряд естетичних недоліків швидко і безболісно. Наш косметологічний центр пропонує широкий спектр косметологічних процедур щодо догляду за обличчям і тілом. Проводимо лікування таких косметологічних станів як: акне, купероз, еритроз, розацеа, пігментація.

Olga Sudnyk Academy of Beauty пропонує доглядові процедури за обличчям: чистки, пілінги, апаратні методики. Також у нас можна записатись на процедури ін’єкційної косметології : ботулінотерапія, контурна пластика губ і обличчя, векторний ліфтинг, мезотерапія обличчя і волосистої частини голови, біоревіталізація.

Також наші спеціалісти підберуть домашній догляд відповідно до потреб вашої шкіри. Ми працюємо лише з кращими світовими виробниками: Medik8, ZO Skin Health Obagi, Is Clinical, Instytutum, Hydropeptide.

Ботокс Збільшення губ Мезотерапія


Наші спеціалісти - косметологи з багаторічним досвідом роботи та дбайливим підходом до кожного пацієнта. Для наших процедур ми використовуємо лише найсучасніші, але головне сертифіковані засоби.

Усі наші косметологи з повною медичною освітою, які періодично проходять навчання за кордоном, підвищуючи свої професійні навички. В Україні вони постійно відвідують семінари, конференції, конгреси для професійного росту і розвитку.

Olga Sudnyk Academy of Beauty – косметологія з 10 річним досвідом роботи.

Olga Sudnyk Academy of Beauty – косметологія нового покоління у Львові.

Спасибо! Данные успешно отправлены.