Чистка обличчя

Чистка обличчя

Чистка на косметиці компанії Dr.Spiller (Німеччина) – це не просто чистка, це лікування шкіри природою, турбота про її красу. Це ціла філософія, у якій покроково підібрані препарати, які роблять процедуру атравматичною, тобто без негативних наслідків для шкіри.

Очищення і тонізація здійснюється трав’яним гелем і тоніком. Застосування цих препаратів допоможе попередити утворення запальних елементів, комедонів, забирає різні види забруднень зі шкіри, нормалізує саловиділення.

Глибоке очищення здійснюється крем-пілінгом з жожоба – забирає мертві клітини шкіри, стимулює клітинну активність, посилює кровопостачання, підвищує ефективність дії наступних складників.

Традиційне розпарення проходить безболісно та без дії високих температур. Тут застосують ампули для глибокого очищення, її дія – відкриття пор, пом’якшення комедонів, тим самим – полегшення видалення зайвого шкірного сала. Заспокоєння проводиться ампулою з прополісом і вітаміном А: регенерація, відновлення епідермісу, антибактеріальна дія, порозвужуюча. При потребі можна нанести ще маску “каліфорнія”, яка має потужну ранозагоюючу дію, прибирає почервоніння після чистки та відновлює захисний бар’єр шкіри.

Завершальна маска – це маска для лікування акне та його наслідків. Має протизапальну і порозвужуючу дії, має охолоджучий ефект, який гарно тонізує шкіру. І на десерт крем з прополісом – для попередження запалень, нормалізації дії сальних залоз, регенерує і оновлює шкіру. Така чистка – відпочинок для вашої шкіри.

Частота процедури:

  • жирна, комбінована шкіра – 1 раз у місяць
  • нормальна, суха – 1 раз на 2 місяці

Процедури:

Відмітьте бажані процедури та натисніть "Онлайн запис"