Ботулінотерапія

Ботулінотерапія

Наші м'язи працюють постійно, а їх скорочення- залишають косметичні недоліки на шкірі, у вигляді зморшок і заломів, але поки шкіра молода, пружна, еластична дані явища менш помітні. Проте з віком шкіра втрачає еластичність і пружність, заломи і зморшки стають більш помітні та чіткі, і найчастіше вони розвиваються на ділянці лоба та навколо очей. Саме ці зміни візуально змінюють обличчя, надаючи йому похмурий і втомлений вигляд.

Приховати мімічні зморшки і заломи можна, прибравши причину їх появи, в даному випадку - скорочення м'язів. Для їх тимчасового знерухомлення в естетичнвй медицині, а зокрема в косметології використовують органічний препарат Ботулотоксин типу А.

Ефект від процедури: зменшення зморшок і заломів, зниження активності м'язів, омолодження і покращення загального стану обличчя.

Покази: зморшки і заломи на обличчі.

Протипокази: захворювання ЦНС, офтальмологічні дефекти, вік до 18 років, запальні, алергічні і дерматологічні захворювання в місці ін'єкцій, виражений птоз, виражені грижі в області верхніх і нижніх повік, період до 3 місяців після перенесених хірургічних втручань, захворювання крові пов'язанні із порушенням згортання крові, вагітність і лактація.

Процедура проводиться на сертифікованій косметиці провідних світових марок. Препарат підбираєтся індивідуально.

Тривалість і ціна процедури корегується відносно кількості зон корекції даних недоліків (в середньому 1 година).

Процедури:

Відмітьте бажані процедури та натисніть "Онлайн запис"